SURVIVALTECH - największa szkoła Survivalu w Polsce

Marka Survivaltech powstała w 2010 roku. Jest wynikiem ponad 20 lat doświadczeń w technikach survivalowych wyciągniętych z harcerstwa, służby w armii oraz różnych organizacjach. Nie jest tak, że Survivaltech powstał aby zapewnić jakąś lukę w rynku, choć rzeczywiście gdy powstawał na polskim rynku były tylko dwie firmy profesjonalnie zajmujące się szkoleniami z technik survivalowych.

Survivaltech to marka która wyłoniła się z nas samych. Gdy zajmujesz się czymś całe życie to naturalną drogą rozwoju jest stworzenie czegoś w czym czujesz się dobrze. Tym właśnie jest Survivaltech. Dajemy Ci całe nasze doświadczenie. A jest tego dużo.

PAWEŁ

SURVIVALTECH

ŁUKASZ

Survivaltech jest rozpoznawalny. Szkolimy tak samo osoby prywatne jak i instytucje. Znamy się i współpracujemy praktycznie z każdą firmą związaną z outdoorem i survivalem w Polsce. Szyjemy, projektujemy, wycinamy ze stali, szkolimy, wyjeżdżamy.

Od samego początku wszystkie te zadania wykonywały tylko dwie osoby:  Paweł „Super” Supernat i Łukasz Kotlarek.

Po siedmiu latach następuje zmiana. A zmiany oznaczają rozwój. Survivaltech nie stoi w miejscu. Do grona instruktorów prowadzących szkolenia oraz tworzących markę „Survivaltech” dochodzą cztery osoby reprezentujące cztery szkoły oraz jeden samodzielny instruktor:

  • Konrad GLIŃSKI - Survivaltech Warszawa
  • Piotr MARCZEWSKI - Survivaltech Kielce, Survivaltech Warszawa
  • Wiktor DUCH - Survivaltech Pomorze
  • Michał Wróbel - Survivaltech Łódź
  • Grzegorz Wróbel - samodzielny instruktor

Wszyscy przedstawieni instruktorzy posiadają wewnętrzne uprawnienia Survivaltech i mogą prowadzić szkolenia oraz reprezentować markę Survivaltech na zewnątrz. Za każdą z osób ręczymy i zapewniamy, że dopełniliśmy wszelkich starań aby posiadły całą wiedzę niezbędną do prowadzenia szkoleń z zakresu survivalu.

Paweł „Super” Supernat
Łukasz Kotlarek

Survivaltech - Oddział Warszawa

Konrad. Instruktor Survivaltech.

Swoją przygodę z lasem zaczął w harcerstwie, na początku lat dziewięćdziesiątych. Kolejnym etapem były szkolenia i obozy klubów militarnych, a później służba wojskowa w kompanii rozpoznania 1 WBPanc. Wszystko to razem zaowocowało doświadczeniem wyniesionym z setek nocy w lesie, spędzonych w różnych warunkach i bez względu na porę roku. Obecnie współpracuje z Firmą Survivaltech jako instruktor, a na co dzień jest zawodowym strażakiem z dwunastoletnim stażem, o specjalności nurka MSW.

 

Piotrek. Instruktor Survivaltech.

W lesie spędził niezliczone ilości godzin. Nasz ekspert w zakresie hipotermii oraz ekstremalny mors. Jego rekord życiowy to 1:22 godz. w wodzie o temperaturze 2stC oraz pozytywnie zaliczony test w akcji „Oswajamy Mróz” w styczniu 2019 – wszedł do wody o temperaturze 0,14 stC dwanaście razy po 10 minut w ciągu 12 godzin, spędzając łącznie w przeręblu dwie godziny. Trening przeprowadził nic nie jedząc i nie dostarczając żadnych innych kalorii do ogrzania organizmu. Honorowy dawca krwi – zasłużony „Dla zdrowia narodu” – oddał już ponad 33 litry krwi.

TOP